Amire büszkék vagyunk

• 2013. szeptemberében a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács „Kiváló Akkreditált Tehetségpont” címet adományozott óvodánknak tehetséggondozó munkánkért.
  • 2012. júniusában intézményvezetőnk Kócsi Sándorné szakmai munkáját "Békéscsaba Kiváló Pedagógusa" kitüntetéssel jutalmazta a Békéscsaba Megyei Jogú Város Közgyűlése.
  •  2008. december 12-én az „Óvodai nevelés a művészetek eszközeivel” Óvodapedagógusok Országos Szakmai Egyesülete bázisóvodai feladattal bízta meg óvodánkat.
  • Testvéróvodai kapcsolatot ápolunk a püspökladányi Egyesített Óvodai Intézménnyel és a balatonmáriafürdői Csillagvirág Művészeti Modellóvodával.

• Óvodánk elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett pályázaton a  "Kincses Kultúróvoda 2017" megtisztelő címet, melyet 3 évig viselhet. A pályázattal a minisztérium célja az óvodai és a kulturális intézményrendszer együttműködésének erősítése mellett az, hogy a kulturális tartalmak minél sokrétűbben épüljenek be az óvodák helyi pedagógiai programjába.